Tarih: 27.09.2020

Vatan Gazetesi Magazin Servisi Özlem ÜLKÜ Haberi İle İlgili

31.05.2018
facebook  www twitter
Bizi Facebook`ta İzlemek İçin http://www.facebook.com/mayaresidences .
İnternet Sitemizi Ziyaret İçin http://www.mayaresidences.com .
Bizi Twitter`ta İzlemek İçin http://twitter.com/mayaresidences .
Ve Tüm Filmlerimizi İzlemek İçin http://www.facebook.com/mayaresidences?v=app_2392950137 .
Adreslerini Takip Edebilirsiniz.

Haberde Maya Residences’ın ve yekililerin de adı geçmektedir.

"çok lüks bir residences’ta garsoniyer tutarak" deyimi anayapı kompleksimiz için ağır bir tanımlama olmuş. Residence’ımız çoğunlukla "aile"’ler tarafından tercih edilmekte olup, kamuoyunda çok güvenilir, güvenlikli ve çağdaş ve  lüks yaşam alanı olarak kabul edilmektedir.

Maya Residence’ın hiç bir yetkilisi ilgili şahsın residence’ı ikameti hakkında bilgi vermemiş olup, haberde yer alan bu yalan ifadelerin kaynağının da bir başka site sakini olduğunu tespit etmiş bulunuyoruz.

Residence’ımızda ikamet eden kişilerin ve ailelerin güvenlik ve huzuru bizim için asil olandır. Hiç bir yetkilimiz ve çalışanımız özel hayatları ile ilgilenmezler ve detayları 3. kişilerle paylaşmazlar.

Haberdeki "Maya Residences yetkilileri ise Subaşı’yı yalanlayarak ünlü mankenin burada oturduğunu doğruladı. Residences yetkilileri, Subaşı’nın dairesinde olduğunu söylerken aynı dakikalarda Ilıcalı da, Residences’ın önünde görüntülendi. Ilıcalı, kendisini görüntüleyen muhabiri uzun süre takip etti." bölümü tamamı ile hayali olup, yetkili olarak öne sürdükleri şahıs bir residence sakinidir. Bu residence sakini yaklaşık bir hafta kadar önce haberde ismi geçen şahıslarla ilgili sorular sormakta imiş.
.
Seyma SUBAŞI rezidansımızda  malik veya kiracı değildir. Ancak bağımsız bölümlerde ismi tarafımıza  bildirilmiş veya bildirilmemiş  kişiler yaşıyor olabilirler. Yine Acun ILICALI, sakinimiz Sn.ŞÜKÜR dolayısı ile yıllardır ve sıklıkla residence`ımıza misafir olmaktadır. Yine Sn. ILICALI`nın residence`ımızda başka iş arkadaşları ve cemiyet arkadaşları da bulunmaktadır.

Duyurulur.

İlgili haberin linki aşağıdadır.

http://haber.gazetevatan.com/Haber/343088/1/Gundem

http://foto.gazetevatan.com/newpics/news/271120102112497999263_3.jpg