Yatırımcı Raporu

MAYA RESIDENCES ETİLER YATIRIMCI VE ALIM SATIM İLE KİRALAMALAR İÇİN ÖN YATIRIMCI RAPORU

MAYA RESIDENCES ETİLER  TARAFİNDAN HAZIRLATILMIŞTIR.
Maya Residences Etiler Projesinde yatırım yapmak, bağımsız bölüm, rezidans apart daire, işyeri ve ofis   satın alma ve kiralamalarında ön bilgi sunmak amacı ile hazırlatılmış Yatırımcı Raporuna BURAYA TIKLAYARAK veya  aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Yine kompleksimizde Yatırım veya Kullanım Amaçlı Bağımsız Bölüm Apart Rezidans Daire , ofis ve işyeri talepleriniz ile ilgili olarak Satış ve Kiralama Sayfamıza BURAYA TIKLAYARAK göz atmanızı öneririz.

Daha geniş inceleme ve ekspertiz firmalarına sunulan veriler için ise BURAYA  TIKLAMANIZ gerekmektedir. Bu linkten sunulan veriler Ekspertiz Firmaları ve Değerleme Uzmanları kullanımı için uygundur.

Maya Residences EtilerYatırımcı Raporu : Yatırımcı Raporunu   LÜTFEN BU YAZIYA TIKLAYARAK İNDİRİNİZ!
http://dosya.mayaresidences.com/duyuru/adr_dikey_besiktas_etiler_mh__593ada_53parsel_03_10_2013_tr.pdf
.
.
.
Maya Residences Etiler Yönetimlerinin ve Müdürlüğünün Daha Önce Site Kat Malik - Kiracı ve Sakinlerine Yönelik Yayınladığı Tüm Duyurulara Ulaşmak İçin Liste HalindekiMetinlerin
Üzerine Tıklayınız. Mavi Yazı İle Yazılan Her Metin Üzerine Tıklandığında Tercihinize Göre Birer PDF Dosyası Açılacaktır. Dilerseniz Dosyaları Bilgisayarınıza da Kaydedebilirsiniz,
Sitemizdeki Paylaşıma Açık Tüm Çalışmalar Adobe Formatındadır. Tüm Dosyalar Virüs Kontrolünden Geçmiştir. Güvenle İndirebilirsiniz..

.
Okunma Sayısı: 2183   |   Güncelleme Tarihi: 19.03.2019    Sayfayı Yazdır


İstanbul

Tüm hakları saklıdır © 2018
web.tasarim.namikerdemkaya.com