Lejyoner Hastalığı - Lejyonella - Legionella ve Sudaki Riskler...

Şehir Şebeke Suyu Kalitesi ve Kullanımı

Su Tesisatlarının Dezenfeksiyonu ve Yaşayanların Katılımı

Su Kaynakları Kirleniyor
Bilindiği Üzere Tüm Dünyada Olduğu Gibi Ülkemizde de Su Kaynakları Azalmakta ve Bununla Beraber Su Kalitesi Düşmektedir. 2007 Yılı Ölçüm Verilerine Göre Etiler Bölgesinde Klorür Yüksekliği Geçen Yıllardan İki Kat Yüksektir. Bununla Beraber Gelen Suda Klor Miktarı Normalin Çok Üzerindedir.

Tesisat Sistemimiz
Ana Sıhhi Tesisat Sistemimiz Aynı Anda 300 Ton Suyu Barındıran Bir Sistem Olup, Sadece İSKİ Suyu Kaynağından Beslenen ve İki Adet 500 Tonluk Su Deposu’ndan Oluşan, Gelen Sudaki Klor Miktarını Ölçerek Debi Kontrollü Klorlama Cihazı İle Tortu Tutucu Kum Filitrelerinden Oluşmaktadır.

Su Kaynakları Azaldığında , Kirlenme Artar.
Hem Tesis Yönetimi Hem Siz Kullanıcılara Yeni Görevler Düşer.Gerekli Bilgiler İçin Lütfen Bu Yazıyı Tıklayınız.  

Maya Residences Etiler Yönetimlerinin ve Müdürlüğünün Daha Önce Site Kat Malik - Kiracı ve Sakinlerine Yönelik Yayınladığı Tüm Duyurulara Adobe Formatındadır.  Kırmızı Yazı İle Yazılan Her Metin Üzerine Tıklandığında Tercihinize Göre Birer PDF Dosyası Açılacaktır. Dilerseniz Dosyaları Bilgisayarınıza da Kaydedebilirsiniz,
Sitemizdeki Paylaşıma Açık Tüm Çalışmalar Adobe Formatındadır. Tüm Dosyalar Virüs Kontrolünden Geçmiştir. Güvenle İndirebilirsiniz..

Eğer Bilgisayarınızda Yüklü Değilse Adobe Reader 7.0 ` ı İndirmek İçin İse Bu Yazıya Veya Yandaki Logoya Tıklayınız. Bilgisayarınıza Kurulumun Ardından Çalışmayı İnceleyebilirsiniz.
Okunma Sayısı: 788   |   Güncelleme Tarihi: 31.05.2018    Sayfayı Yazdır

Tüm hakları saklıdır © 2018
web.tasarim.namikerdemkaya.com