Kids Club - Lounge - Spor Alanı

Private Lounge Cafe ve Restaurant Servisi
Tüm gün boyu 10:00 - 24:00 saatleri arasında Private Lounge Sosyal Tesisimiz A ve Bloklar Arasında Yönetim Ana Holü Girişinde Hizmet Vermektedir.

Private Lounge Yüksek Tavan Seviyeli ve 150 metrekare büyüklükte tek hacimli 3 farklı kottan oluşan ve Residence Sakinlerinin Ortak Paylaşımları İçin Kullandığı Bir Mekandır.

Yemek Salonu, Rahat Koltukları ve Salonun Her Seviyesinden Rahat Bir Şekilde İzlenebilen 3 Büyük Ekranı ve Dev Projeksiyon Perdesi Mevcut Olan Private Lounge`da Maçlar da Ayrı Bir Keyifle İzlenebilmektedir.

Salon Üst Kotu Eviniz Gibi Rahat Edeceğiniz ve Misafirlerinizi Rahatlıkla Ağırlayabileceğiniz Koltuk ve Sehpa Gruplarından Oluşmakta , Orta Bölümde Bar ve İçecek Servisi Bölümü Bulunmakta , Alt Kotta İse İki Takımlı Oval Tribün Oturma Grupları İle Salon İçinde Bistro Yemek Masaları Bulunmaktadır.

Aydınlatma Her Seviyeye Ve Farklı Amaçlar İçin Kullanıma Uygun Olarak Dizayn Edilmiş Olup, Havalandırma Rahatlıkla 200 Kişi ve Sigara Kullanımı Halinde Problemsiz Yetecek Biçimde Orojelendirilmiştir. Davetlerinizde Havalandırmadan Gelen Eşsiz Kokuları Önceden Sipariş Verebilirsiniz. Yaz ve Kış Organizasyonlarınızın Sorunsuz Olarak Yapılabilmesi İÇin Mekan İçinde 60.000 BTU kapasiteli ayrıca klima sistemi bulunmaktadır.

Salon Girişinde Kalabalık Davetler İçin Vestiyer Servis İmkanı Sağlayacak Aynalı Dolap Grupları Mevcut Olup, Fonksiyonlu Davetler, Doğum Günleri ve Diğer Organizasyonlar İçin Salon Girişinde "Private Art" Olarak Nitelendirilen Kısım Fuaye Gibi Değerlendirilebilmekte , Yine Fuaye Ötesinde Yaklaşık 90 Metrekarelik Site Toplantı Salonu Projeksiyonu, Bağımsız Ses Sistemi, Kürsüsü ve Diğer Donanımları İle Farklı İmkanlar Sunmaktadır.

Private Lounge İçinde İnternet ve Ekranlar İle Bağlantılı Bir Bilgisayar Mevcut Olup Ayrıca Mekan İçinde WIRELESS İnternet Bağlantısı Bulunmaktadır. Salonun Ses Yalıtımı Yapılmış Olup , İçeride Özel Olarak Dizayn Edilmiş Ses Hoparlör Sistemi Soft ve Gündüz Partilerine Hizmet Vermektedir.

Özel Organizasyonlarınız İçin On Gün Önceden Rezervasyon Yaptırmanız Kaydı İle Private Lounge Tarafınıza İstediğiniz Menü Dahilinde Ücretsiz Kullanma İmkanı Sunmaktadır. Organizasyonlarınız Asansörlerdeki İnfo Panolarında Sakinlerimize Anons Edilmekte Ve Organizasyon Sırasında Mekanda Özgür ve Size Özel Bir Ortam Sağlanmaktadır.

Organizasyonlarınız Haricinde Gün Boyu , İşten Çıkışınızda veya Akşam Saatlerinde Sevdikleriniz veya Komşularınızla Private Lounge Menüsü`nü Tadabilir, Keyifli Sohbetler Gerçekleştirebilirsiniz. Veya Gün İçi Davetlerilerinizi Private Lounge`da Ağırlayabilirsiniz.

Menülerimiz ve Organizasyon Programlarmız Asansörlerinizde Gün Boyu Bulunmaktadır.

Bunun Yanısıra Gün Boyu 10-22 saatleri arasında Private Lounge Menüsü ve Günlük Set Menü İçeriğinde Bulunan Yemeklerden Dilediğinizi Sipariş Edebilir, Evinize Otel Konforunda Servis Yapılmasını Sağlayabilirsiniz.Private Lounge Doğumgünü Organizasyon ve Davet Hizmeti

PRIVATE LOUNGE SİPARİŞ VE REZERVASYON TELEFON

                                             (0212) 352 11 38 (Pbx) -  Dahili 165

“Private LOUNGE” %100 Maya Residences Parsel Yöneticiliği İktisadi İşletmesi Tarafından İşletilmektedir.
Maya Residences İktisadi İşletmesi , Maya Residences Parsel Yöneticiliği’nin Bir Kuruluşudur.
Etiler Mh. Arnavutköy Yol Sk. No:5 Etiler 34100 İstanbul
Tel- Faks: (0212) 352 11 38 (Pbx)
Okunma Sayısı: 7782   |   Güncelleme Tarihi: 19.06.2018    Sayfayı Yazdır

Tüm hakları saklıdır © 2018
web.tasarim.namikerdemkaya.com