Satış ve Kiralama

Maya Residences Properties

(0212) 352 11 38 (Pbx)

Maya Residences Etiler`de "Satılık" ve "Kiralık" Bağımsız Bölümler İle İlgili Doğru Bilgiyi Almanız İçin Oluşturulmuş Danışma Hattıdır.

"Satılık" ve "Kiralık" Bağımsız Bölümler ile ilgili "kiralama" veya "satınalma" kararı aşamasında “Maya Residences Etiler Properties” ‘i arayabilirsiniz.

Tarafımıza başvuran maliklerimizin bağımsız bölümleri listesine ulaşmak için sol taraftaki logoya veya bu yazıya tıklayabilirsiniz.
Bu bölüm sadece aranılan, tercih edilmiş olan , "kiralanacak" veya satın alınacak" gayrimenkulün özellikleri ile anagayrimenkul olan "Maya Residences Etiler Kompleksi" genel özelliklerini doğru ve hızlı olarak yeni aday malike veya kiracıya aktarmaktadır.


Şu an muhtelif bazı tip ve büyüklüklerde "satılık" ve "kiralık" daireler (bağımsız bölümler) mevcuttur.

Bu gayrimenkullerle ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıda belirtilmiş olan "Önerilen Akreditasyona Sahip Gayrimenkul Danışmanlarından" edinebilirsiniz.

Yine Kompleksimizde Yatırım Yapmak İsteyen , Bağımsız Bölüm Almak İsteyen Yatırımcı Adayları İçin Hazırlanmış Olan Yatırımcı Raporu Sayfamızı Ziyaret Etmenizi Öneririz. Yatırımcı Raporuna Bu Yazıya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Bununla beraber Maya Residence Etiler Yönetimi ve “Maya Residences Etiler Properties” olarak direkt gayrimenkul pazarlamasına aracılık yapmamız mümkün olmamaktadır. Yine Residence Müdürlüğümüz ve çalışan personelimiz sizlere malesef "kiralık" ve "satılık" bağımsız bölümler ile ilgili detaylı bilgi veremeyecekler, bağımsız bölümlerin maliklerine ulaşmanız için iletişim dahil herhangi bir bilgi akışı sağlayamayacaklardır.

Maya Residences Etiler Properties:

Maya Residences Etiler Sitesindeki bağımsız apart bölümlerin kiralanması ve satış İşlemlerinde yönetimimiz yaşam konforunun korunması ve komşuluk ilişkileri seviyesinin yüksek tutulması amacıyla bir gayrimenkul danışmanlığı bölümü “Maya Residences Etiler Properties” oluşturmuştur.

2002 –2006 yılları arasında yönetimimiz ve müdürlüğü tarafından bölgede çalışan emlak ve gayrimenkul danışmanlığı ofisleri ve çalışanlarının performans, mesleki ilke ve görgüleri ile Maya Residences Etiler’e kazandırdıkları yeni kiracı ve maliklerin seviyesi açısından bir değerlendirmeye tabii tutulmuşlar, bu değerlendirmelerin neticesinde komplekste iş yapabilecek seviyedeki danışmanlar kontrollü olarak emlak müşavirliği işlerini bağımsız olarak yürütmüşlerdir.

2007 yılında Maya Residences Etiler Yönetimi bünyesinde Maya Residences Etiler Sitesi Kat Malikleri’nin haklarını “beraberce” ve “ayrım gözetmeksizin” korumak amacıyla “Properties” adı altında yeni bir gayrimenkul danışmanlığı bölümü oluşturmuştur.

Kat maliklerimiz kiralama ve satış işlemlerinde diğer maliklerin komşuluk haklarını gözeterek “Maya Residences Etiler Properties” ‘in önerilerini uygulamayı tercih etmektedir.

Maya Residences Etiler sakinleri arasına katılmak isteyen, Maya Residences Etiler de ev sahibi olmayı veya yaşamayı tercih eden yeni kiracı ve evsahibi adayları “en doğru bilgiyi almak” ve “çabuk ve güvenilir bir düzeyde sonuca ulaşmak için” Maya Residences Etiler Properties’in önerilerini uygulamayı tercih etmektedirler.

“Maya Residences Etiler Properties” bölümü sadece aranılan, tercih edilmiş olan , "kiralanacak" veya satın alınacak" gayrimenkulün özellikleri ile anayarimenkul olan "Maya Residences Etiler Kompleksi" genel özelliklerini doğru ve hızlı olarak yeni aday malike veya kiracıya aktarmaktadır.

Kat Maliklerimizin gayrimenkullerini kiralamak veya satmak istediklerinde yapabilecekleri işlemler, kurallar ve prosedür hakkında bilgi aşağıda bulunmaktadır.

Diğer taraftan Kat Maliklerimizin "Önerilen Akreditasyona Sahip Gayrimenkul Danışmanı Bilgi Listesi"`nde bulunan "gayrimenkul danışmanları" ile çalışmalarını iyi komşuluk ilişkilerinin ve mülk değerlerinin korunması amacı ile tavsiye ederiz.

Siz de Maya Residences Etiler bünyesinde satış ve kiralama işlerinde Maya Residences Etiler Properties’in "danışmanlık" hizmetinden yararlanınız.

MAYA RESIDENCES PROPERTIES TELEFON
(0212) 352 11 38 (Pbx)
ARAYINIZ...PROSEDÜR: Anagayrimenkulümüzün Kiralama ve Satışlarda uyulması gereken kurallar ile ilgili prosedür (Emlak Danışmanı Giriş Çıkış Prosedürü)`nü  LÜTFEN BU YAZIYA TIKLAYARAK İNDİRİNİZ!
EMLAK DANIŞMANINIZIN DA OKUMASINI SAĞLAYINIZ.
 
http://dosya.mayaresidences.com/duyuru/emlak_danisman_giris_prosedur.pdf
.
FORM:  Emlak Danışmanınızın siteye giriş yapabilmesi için tarafınızdan imzalanması gereken "Emlak Danışmanı Bilgi Formu"`nu   LÜTFEN BU YAZIYA TIKLAYARAK İNDİRİNİZ!
http://dosya.mayaresidences.com/duyuru/emlak_danisman_izin_form.pdf

Bilgisayarınıza indirdikten sonra doldurarak telefonlarımız ile aynı olan faksımıza veya mailimiz vasıtası ile tarafımıza gönderiniz.
Aksi taktirde bağımsız bölümünüze gayrimenkul danışmanınızın ulaşmasına izin verilemeyecektir.


Maya Residences Etiler Yönetimlerinin ve Müdürlüğünün Daha Önce Site Kat Malik - Kiracı ve Sakinlerine Yönelik Yayınladığı Tüm Duyurulara Ulaşmak İçin Liste Halindeki Metinlerin

Üzerine Tıklayınız. Mavi Yazı İle Yazılan Her Metin Üzerine Tıklandığında Tercihinize Göre Birer PDF Dosyası Açılacaktır. Dilerseniz Dosyaları Bilgisayarınıza da Kaydedebilirsiniz,

Sitemizdeki Paylaşıma Açık Tüm Çalışmalar Adobe Formatındadır. Tüm Dosyalar Virüs Kontrolünden Geçmiştir. Güvenle İndirebilirsiniz..Önerilen Akreditasyona Sahip Gayrimenkul Danışmanı Bilgi Listesi

Kat Maliklerimiz!

Gayrimenkullerinizi kiralamak veya satmak istediğinizde dilediğiniz "Gayrimenkul Danışmanlığı" firmaları ile çalışabilirsiniz.

Ancak Maya Residences Etiler Yönetimi olarak sizlere Rezidansımızda 2002 yılından bu yana en çok birim kiralama ve satış yapan Gayrimenkul Danışmanlarını sırası ile aşağıda bilginize sunuyoruz.

Bununla beraber sayın maliklerizmiz gayrimenkullerini kiralamak veya satmak istediklerinde diledikleri "Gayrimenkul Danışmanlığı" firmaları ile çalışabilirler. Anagayrimenkulümüzün Kiralama ve Satışlarda uyulması gereken kurallar ile ilgili prosedür (Emlak Danışmanı Giriş Çıkış Prosedürü) ve malikimiz tarafından imzalanması gereken "Emlak Danışmanı Bilgi Formu" yukarıda bulunmaktadır. Lütfen bilgisayarınıza indirdikten sonra doldurarak telefonlarımız ile aynı olan faksımıza veya mailimiz vasıtası ile tarafımıza gönderiniz.

Aksi taktirde bağımsız bölümünüze gayrimenkul danışmanınızın ulaşmasına izin verilemeyecektir.

Diğer taraftan "Önerilen Akreditasyona Sahip Gayrimenkul Danışmanı Bilgi Listesi"`nde bulunan "gayrimenkul danışmanları" için herhangi bir izin ya da "Emlak Danışmanı Bilgi Formu" nun doldurulmasına gerek yoktur.

Kat Maliklerimizin "Önerilen Akreditasyona Sahip Gayrimenkul Danışmanı Bilgi Listesi"`nde bulunan "gayrimenkul danışmanları" ile çalışmalarını iyi komşuluk ilişkilerinin ve mülk değerlerinin korunması amacı ile tavsiye ederiz.

2002-2006 yılları arasında yönetimimiz ve müdürlüğü tarafından bölgede çalışan emlak ve gayrimenkul danışmanlığı ofisleri ve çalışanlarının performans, mesleki ilke ve görgüleri ile Maya Residences Etiler’e kazandırdıkları yeni kiracı ve maliklerin seviyesi açısından bir değerlendirmeye tabii tutulmuşlardır. Bu değerlendirmesürekli güncellenmekte ve değerlendirme "en iyi tercih" ten başlayarak sırası ile aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.Önerilen Akreditasyona Sahip Gayrimenkul Danışmanı Bilgi Listesi
Firma İsmi İlgilenen Kişi GSM Ofis Tel Adres E-mail (Kişi) Web Firma
Art Emlak Melek SARAÇER
Hakan ÇİL (Asst.)
0532 212 48 76 212 352 45 65 NİSPETİYE CAD. PETROL SİTESİ BLOK 8 K:3 ETİLER 80600 İST. art@artemlak .com.tr 
melek.saracer@gmail.com
www.artemlak.com.tr
Turyap Maya Turgay ERASLAN 0532 277 00 36 212 270 68 68 Ebulula Mardin Cad. No:17/2
Etiler Beşiktaş İstanbul
turgay.erarslan@turyap.com.tr
leventmaya@turyap.com.tr
http://www.turyap.com.tr/
 
“Maya Residences Properties” %100 Maya Rezidans Limited ŞirketiTarafından İşletilmektedir. Maya Residences İktisadi İşletmesi , Maya Residences Parsel Yöneticiliği’nin Bir Kuruluşudur.
Etiler Mh. Arnavutköy Yol Sk. No:5 Etiler 34100 İstanbul
Tel- Faks: (0212) 352 11 38 (Pbx) yonetim@mayaresidences.com
Okunma Sayısı: 2098   |   Güncelleme Tarihi: 26.12.2019    Sayfayı Yazdır

Tüm hakları saklıdır © 2018
web.tasarim.namikerdemkaya.com