Maya Residences | Bu web sitesi Webyönet Sürüm 4.0 ile hazırlanmıştır.
İletişim Site Haritası Anasayfa
 

 

Satış ve Kiralama 

Maya Residences Properties

(0212) 352 11 38 (Pbx)

Maya Residences Etiler`de "Satılık" ve "Kiralık" Bağımsız Bölümler İle İlgili Doğru Bilgiyi Almanız İçin Oluşturulmuş Danışma Hattıdır.

"Satılık" ve "Kiralık" Bağımsız Bölümler ile ilgili "kiralama" veya "satınalma" kararı aşamasında “Maya Residences Etiler Properties” ‘i arayabilirsiniz.

Tarafımıza başvuran maliklerimizin bağımsız bölümleri listesine ulaşmak için sol taraftaki logoya veya bu yazıya tıklayabilirsiniz.

Bu bölüm sadece aranılan, tercih edilmiş olan , "kiralanacak" veya satın alınacak" gayrimenkulün özellikleri ile anagayrimenkul olan "Maya Residences Etiler Kompleksi" genel özelliklerini doğru ve hızlı olarak yeni aday malike veya kiracıya aktarmaktadır.

Şu an muhtelif bazı tip ve büyüklüklerde "satılık" ve "kiralık" daireler (bağımsız bölümler) mevcuttur.

Bu gayrimenkullerle ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıda belirtilmiş olan "Önerilen Akreditasyona Sahip Gayrimenkul Danışmanlarından" edinebilirsiniz.

Yine Kompleksimizde Yatırım Yapmak İsteyen , Bağımsız Bölüm Almak İsteyen Yatırımcı Adayları İçin Hazırlanmış Olan Yatırımcı Raporu Sayfamızı Ziyaret Etmenizi Öneririz. Yatırımcı Raporuna Bu Yazıya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Bununla beraber Maya Residence Etiler Yönetimi ve “Maya Residences Etiler Properties” olarak direkt gayrimenkul pazarlamasına aracılık yapmamız mümkün olmamaktadır. Yine Residence Müdürlüğümüz ve çalışan personelimiz sizlere malesef "kiralık" ve "satılık" bağımsız bölümler ile ilgili detaylı bilgi veremeyecekler, bağımsız bölümlerin maliklerine ulaşmanız için iletişim dahil herhangi bir bilgi akışı sağlayamayacaklardır.

Maya Residences Etiler Properties:

Maya Residences Etiler Sitesindeki bağımsız apart bölümlerin kiralanması ve satış İşlemlerinde yönetimimiz yaşam konforunun korunması ve komşuluk ilişkileri seviyesinin yüksek tutulması amacıyla bir gayrimenkul danışmanlığı bölümü “Maya Residences Etiler Properties” oluşturmuştur.

2002 –2006 yılları arasında yönetimimiz ve müdürlüğü tarafından bölgede çalışan emlak ve gayrimenkul danışmanlığı ofisleri ve çalışanlarının performans, mesleki ilke ve görgüleri ile Maya Residences Etiler’e kazandırdıkları yeni kiracı ve maliklerin seviyesi açısından bir değerlendirmeye tabii tutulmuşlar, bu değerlendirmelerin neticesinde komplekste iş yapabilecek seviyedeki danışmanlar kontrollü olarak emlak müşavirliği işlerini bağımsız olarak yürütmüşlerdir.

2007 yılında Maya Residences Etiler Yönetimi bünyesinde Maya Residences Etiler Sitesi Kat Malikleri’nin haklarını “beraberce” ve “ayrım gözetmeksizin” korumak amacıyla “Properties” adı altında yeni bir gayrimenkul danışmanlığı bölümü oluşturmuştur.

Kat maliklerimiz kiralama ve satış işlemlerinde diğer maliklerin komşuluk haklarını gözeterek “Maya Residences Etiler Properties” ‘in önerilerini uygulamayı tercih etmektedir.

Maya Residences Etiler sakinleri arasına katılmak isteyen, Maya Residences Etiler de ev sahibi olmayı veya yaşamayı tercih eden yeni kiracı ve evsahibi adayları “en doğru bilgiyi almak” ve “çabuk ve güvenilir bir düzeyde sonuca ulaşmak için” Maya Residences Etiler Properties’in önerilerini uygulamayı tercih etmektedirler.

“Maya Residences Etiler Properties” bölümü sadece aranılan, tercih edilmiş olan , "kiralanacak" veya satın alınacak" gayrimenkulün özellikleri ile anayarimenkul olan "Maya Residences Etiler Kompleksi" genel özelliklerini doğru ve hızlı olarak yeni aday malike veya kiracıya aktarmaktadır.

Kat Maliklerimizin gayrimenkullerini kiralamak veya satmak istediklerinde yapabilecekleri işlemler, kurallar ve prosedür hakkında bilgi aşağıda bulunmaktadır.

Diğer taraftan Kat Maliklerimizin "Önerilen Akreditasyona Sahip Gayrimenkul Danışmanı Bilgi Listesi"`nde bulunan "gayrimenkul danışmanları" ile çalışmalarını iyi komşuluk ilişkilerinin ve mülk değerlerinin korunması amacı ile tavsiye ederiz.

Siz de Maya Residences Etiler bünyesinde satış ve kiralama işlerinde Maya Residences Etiler Properties’in "danışmanlık" hizmetinden yararlanınız.

MAYA RESIDENCES PROPERTIES TELEFON
(0212) 352 11 38 (Pbx)
ARAYINIZ...
PROSEDÜR: Anagayrimenkulümüzün Kiralama ve Satışlarda uyulması gereken kurallar ile ilgili prosedür
(Emlak Danışmanı Giriş Çıkış Prosedürü)`nü  LÜTFEN BU YAZIYA TIKLAYARAK İNDİRİNİZ!
EMLAK DANIŞMANINIZIN DA OKUMASINI SAĞLAYINIZ.
.
FORM:  Emlak Danışmanınızın siteye giriş yapabilmesi için tarafınızdan imzalanması gereken
"Emlak Danışmanı Bilgi Formu"`nu   LÜTFEN BU YAZIYA TIKLAYARAK İNDİRİNİZ!
Bilgisayarınıza indirdikten sonra doldurarak telefonlarımız ile aynı olan faksımıza veya mailimiz vasıtası ile tarafımıza gönderiniz.

Aksi taktirde bağımsız bölümünüze gayrimenkul danışmanınızın ulaşmasına izin verilemeyecektir.

Maya Residences Etiler Yönetimlerinin ve Müdürlüğünün Daha Önce Site Kat Malik - Kiracı ve Sakinlerine Yönelik Yayınladığı Tüm Duyurulara Ulaşmak İçin Liste HalindekiMetinlerin

Üzerine Tıklayınız. Mavi Yazı İle Yazılan Her Metin Üzerine Tıklandığında Tercihinize Göre Birer PDF Dosyası Açılacaktır. Dilerseniz Dosyaları Bilgisayarınıza da Kaydedebilirsiniz,

Sitemizdeki Paylaşıma Açık Tüm Çalışmalar Adobe Formatındadır. Tüm Dosyalar Virüs Kontrolünden Geçmiştir. Güvenle İndirebilirsiniz..

Eğer Bilgisayarınızda Yüklü Değilse Adobe Reader 7.0 ` ı İndirmek İçin İse Bu Yazıya Tıklayınız. Bilgisayarınıza Kurulumun Ardından Çalışmayı İnceleyebilirsiniz.

.

Kat Maliklerimiz!

Gayrimenkullerinizi kiralamak veya satmak istediğinizde dilediğiniz "Gayrimenkul Danışmanlığı" firmaları ile çalışabilirsiniz.

Ancak Maya Residences Etiler Yönetimi olarak sizlere Rezidansımızda 2002 yılından bu yana en çok birim kiralama ve satış yapan Gayrimenkul Danışmanlarını sırası ile aşağıda bilginize sunuyoruz.

Bununla beraber sayın maliklerizmiz gayrimenkullerini kiralamak veya satmak istediklerinde diledikleri "Gayrimenkul Danışmanlığı" firmaları ile çalışabilirler. Anagayrimenkulümüzün Kiralama ve Satışlarda uyulması gereken kurallar ile ilgili prosedür (Emlak Danışmanı Giriş Çıkış Prosedürü) ve malikimiz tarafından imzalanması gereken "Emlak Danışmanı Bilgi Formu" yukarıda bulunmaktadır. Lütfen bilgisayarınıza indirdikten sonra doldurarak telefonlarımız ile aynı olan faksımıza veya mailimiz vasıtası ile tarafımıza gönderiniz.

Aksi taktirde bağımsız bölümünüze gayrimenkul danışmanınızın ulaşmasına izin verilemeyecektir.

Diğer taraftan "Önerilen Akreditasyona Sahip Gayrimenkul Danışmanı Bilgi Listesi"`nde bulunan "gayrimenkul danışmanları" için herhangi bir izin ya da "Emlak Danışmanı Bilgi Formu" nun doldurulmasına gerek yoktur.

Kat Maliklerimizin "Önerilen Akreditasyona Sahip Gayrimenkul Danışmanı Bilgi Listesi"`nde bulunan "gayrimenkul danışmanları" ile çalışmalarını iyi komşuluk ilişkilerinin ve mülk değerlerinin korunması amacı ile tavsiye ederiz.

2002-2006 yılları arasında yönetimimiz ve müdürlüğü tarafından bölgede çalışan emlak ve gayrimenkul danışmanlığı ofisleri ve çalışanlarının performans, mesleki ilke ve görgüleri ile Maya Residences Etiler’e kazandırdıkları yeni kiracı ve maliklerin seviyesi açısından bir değerlendirmeye tabii tutulmuşlardır. Bu değerlendirmesürekli güncellenmekte ve değerlendirme "en iyi tercih" ten başlayarak sırası ile aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

 

Önerilen Akreditasyona Sahip Gayrimenkul Danışmanı Bilgi Listesi
Firma İsmi
İlgilenen Kişi
GSM
Ofis Tel
Adres
E-mail (Kişi)
Web Firma
Art Emlak
Melek SARAÇER
Hakan ÇİL (Asst.)
0532 212 48 76
212 352 45 65
NİSPETİYE CAD. PETROL SİTESİ BLOK 8 K:3 ETİLER 80600 İST.
Turyap Maya
Turgay ERASLAN
0532 277 00 36
212 270 68 68
Ebulula Mardin Cad. No:17/2
Etiler Beşiktaş İstanbul
             
 

Maya Residences Properties” %100 Maya Residences Parsel Yöneticiliği İktisadi İşletmesi Tarafından İşletilmektedir.
Maya Residences İktisadi İşletmesi , Maya Residences Parsel Yöneticiliği’nin Bir Kuruluşudur.
Etiler Mh. Arnavutköy Yol Sk. No:5 Etiler 34100 İstanbul
Tel- Faks: (0212) 352 11 38 (Pbx)
yonetim@mayaresidences.com

 

 

“Maya Residences Properties” %100 Maya Rezidans Limited ŞirketiTarafından İşletilmektedir. Maya Residences İktisadi İşletmesi , Maya Residences Parsel Yöneticiliği’nin Bir Kuruluşudur.
Etiler Mh. Arnavutköy Yol Sk. No:5 Etiler 34100 İstanbul
Tel- Faks: (0212) 352 11 38 (Pbx) yonetim@mayaresidences.com

 

Maya Residences’ın Websitesi Yayında..

Residence yerleşimleri olarak Türkiye`de İlk Olan  Maya Residences’ın websitesi tamamlandı. SR Medya imzalı, webyönet tabanlı sitede; Maya Residences ile ilgili  bilgi edinebilir, Residence`da yaşıyorsanızWeb Sayfamız Güncelleniyor...

Maya Residences Etiler Web Sitesi tasarımı tamamlanmış olup yayına girmiştir. Şu an güncellemeleri yapılmaktadır. Sadece Maya Residences Sakinleri web sayfamıza üye olarak girebilirler.Yoksa Suyumuz Yok mu Oluyor? Tasarruf Edebilirmiyiz? Lütfen Bu Haberi Okuyalım !!!

SU TASARRUFU ÇOCUKLARIMIZ İÇİN YAPMAMIZ GEREKEN BİR GÖREVDİR. Residence Web Club Açıldı. İlk Yöneticisini Arıyor. !!!

Residences Web Club Sakinlerimizin Web Aktivasyonları İle İlgilidir.

Barbekü Partimiz ve Komşularımız...

1 Haziran Cuma akşamı komşularımızla “Barbekü Partisi”’ndeydik.Yaz Geldi ,Okullar Kapanıyor. İyi Tatiller!

Yaz aylarında site sakinlerimizin tatil sebebiyle evlerinde bulunma gün sayısı düşerken zaman zaman su kullanımlarının arttığı tespit edilmektedir. Konut Bloklarında dairelere suyun farklı kolonlardan verilmesi sebebiyle sayaçlar bulunmadığı i&ccedGeçmiş Olsun. Acil Şifalar Dileriz

Lütfen Havuzu Kullanırken Kurallara Uyalım

Lütfen Havuzu Kullanırken Kurallara Uyalım:   Havuzun kullanımı konusunda sakinlerimiz ve hizmetlilerimiz tarafından gelen bazı şiDavet: Yaza Veda Gecesi -- Farewell-to-Summer Night --

19 Eylül Çarşamba akşamı saat 20:00’de yapılacak “Yaza Veda Gecesi” ‘ni hep beraber gerçekleştirmek ümidiyle sizleri de aramızda görmek, bizim için ayrı bir mutlulukŞehir Şebeke Suyu Kalitesi ve Kullanımı

Şehir Şebeke Suyu Kalitesi ve KullanımıSu Tesisatında Korozyon ve Çözümleri ile Yapılması Gereken İşlemler

  Su Tesisatında Korozyon ve ÇözümleriLejyoner Hastalığı - Lejyonella - Legionella ve Sudaki Riskler...

  Şehir Şebeke Suyu Kalitesi ve Kullanımı19 Eylül 2007 Yaza Veda Gecesi

19 Eylül 2007  Çarşamba akşamı komşularımızla “Yaza Veda Gecesi&rdqDavet : 05.06.2008 - Yaza Merhaba Partisi…/ Welcome To Summer Party...

Yaza Merhaba Partisi…

05.06.2008 - Yaza Merhaba Partisi…/ Welcome To Summer Party...’ ni Gerçekleştirdik.

5 Haziran 2008  Perşembe akşamı komşularımızla “Yaza Merhaba Partisi’ni”’ geSosyal Etkinliklerimiz...

Maya Residences Etiler Kompleksi Sosyal Etkinlikleri   Partiler, Davetler, Sakinlerimizin Tanıştıkları ve KaynaDenizbank Aramıza Hoşgeldin!

Denizbank Aramıza Hoşgeldin!  IBAN HESAP NUMARALARI BİLDİRİMİ…

IBAN HESAP NUPARSEL ve BLOK YÖNETİCİLİĞİ AİDAT AVANSI ÖDEME PROSEDÜRÜ

KONU         :PARSEL ve BLOK YÖNETİCİLİĞİ AİDAT AVANSI ÖDEME PROSEDÜRÜBaşımız Sağolsun! Sn. Adnan ÇAVLI Vefat Etti!

Adnan Amcayı Kaybettik!   Kar Yağışı ve Sonrasında Kar Buz Temizliği

Bizi Facebook`ta İzlemek İçin  http://www.facebook.com/mayaresidences .
Vatan Gazetesi Magazin Servisi Özlem ÜLKÜ Haberi İle İlgili

facebook27 Ocak 2012 Kar Sonrası Çalışmalar

.Denizbank’ta Altın Yatırım Günleri

. facebookFitness ve Pilates Salonlarımız Hizmetinizdedir

. facebookSosyal Medya’dayız

facebookDoğuş, lüks konutun ardından eğlence ve spora ’Maya’ çaldı

facebook"Halloween" Cadılar Bayramı Partisi / 31 Ekim Perşembe -Halloween Party on October 31st

facebook29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız ve 90. Yılı Kutlu Olsun.

facebook    "Maya Kids Club" Açılış Partisi 23 Kasım 2013 Cumartesi

.facebook Güvenli Yaşam ve Yangın Eğitimleri

.Çocuklar İçin Yüzme Dersleri / Swimming Lessons For Children

.Güvenli Yaşam ve Yangın Eğitimleri 2015

. facebookYANGIN TEMEL-1 ve AFETLERDE 72 SAAT VE AİLE ACİL DURUM PLANI EĞİTİMLERİ ve ACİL DURUM , YANGIN HAZIRLIK VE TATBİKATI

. facebook Kağıt Havlu ve Tuvalet Kağıdı

. facebook Havuz Tadilatımız Tamamlanmış ve Sezon Açılmıştır.

. facebook
devamı »
 

Mayaresidences ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için eposta grubumuza üye olabilirsiniz.
Ad Soyad
Eposta
Etiler Mah. Arnavutköy Yol Sok. No:5 34340 Etiler / İSTANBUL
Tel: +90 212 352 11 38 Faks: +90 212 352 11 38
yonetim@mayaresidences.com
    Ziyaretçi/Visitor
    
Bu web sitesi SR MEDYA tarafından Webyönet Sürüm 4.0 ile hazırlanmıştır.
Her hakkı saklıdır. 2007©
Webyönet, sen yönet! Başvurmak için: 0 312  232 42 50